0 7 min 6 ay

Taban, farklı tipteki yüzeylerde mükemmel tutuş sağlar ve çakıllı yokuş aşağı eğimlerde bile onlarla birlikte koşmak güvenlidir. Ayakkabılar çok hafif ve iyi bir yastıklama sağladığından, ayaklar için sert veya ağır hissetmeden orta yüksek hızda uzun seanslar için ekstra iyi uyum sağlar. Ayakkabılar sadece 5 mm’lik bir düşüşe sahip olduğundan, bunlar 5 km’lik yeni bir kişisel rekor kırmak için bağlayacağımız ayakkabılar değil – ama onlar gerçek uzun mesafe kahramanları. Düşme : 10 mm Ağırlık : 310 gi str. Erkekler için 43 ve 280 gi beden. 38 bayan için Asics GT-2000 8’in uyumu marjda bir artı kazanıyor. Koşu en iyi koşu ayakkabısı üst kısmında ayağın ön kısmında koşarken güzel serinleyen file kumaş bulunur. Bu, uzun yürüyüşler yaparken yorgun, sıcak ayak hissinden kaçınmanıza yardımcı olur. Topuğun içi dolguludur ve kemirmeden güzelce oturur. Ayakkabı bağcıkları sağlamdır ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ekstra destek alabilmeniz için ayağınıza uygun şekilde sıkmak kolaydır. Antrenman sırasında ayakkabı bağcığının kalktığını hiç yaşamadık.

Bu ayakkabı modeli ayakları rahat bir şekilde sarıyor. Koşu ayakkabılarında, egzersiz yaparken ayaklarınız şiştiği için bedeni biraz artırmanız önerilir. Asics GT-2000 8 ile normal bedeninize kıyasla tam bir ayakkabı numaranızı büyütmek iyidir. Bu, özellikle önünüzde geniş ayaklarınız varsa geçerlidir. New Balance Fresh Foam 1080v10, farklı ucuz ayakkabı türlerinde koşmaya alışmış deneyimli bir koşucu olsanız bile, koşu adımınızı teste tabi tutar. Nötr bir koşu adımınız varsa veya sık sık ön ayağınızın üzerine düşüyorsanız, bu ayakkabı ile öne düştüğünüzü yaşayacaksınız. Buna alışmak biraz zaman alıyor ve aynı zamanda ayakkabıyı biraz “köpüklü” yapıyor ve adım adım topuğu kaldırmanın kolay olması. Ayakkabıyla ilgili fikrin başlama vuruşuna yardımcı olmak olduğu açıktır, ancak onları biraz titrek olarak deneyimliyoruz ve deneyimli bir koşucunun hepsine alışması için muhtemelen birkaç seans yapması gerekecek.

1986’da Armin Dassler, sınırlı ortaklığını fon toplamak amacıyla Münih ve Frankfurt borsalarında listelemek üzere limited şirkete dönüştürdü. Puma Adidas karşısında ve özellikle yeni Nike ve Reebok’un önünde pazar payını kaybetti. Ancak “Becker hissesi” (Boris Becker adıyla anılır) o kadar düştü ki, Deutsche Bank şirketin kontrolünü ele geçirdi. Her erkeğin sahip olması gereken birkaç ayakkabı stili vardır: harika bir oxford, bağcıklı bir bot, bir deri spor ayakkabı. Bu zamansız seçenekler, her harika kıyafetin temelini oluşturur. Neyse ki, tüm bu klasikleri mükemmel bir şekilde yapan birkaç güvenilir marka var. Asics GT-2000 8’in tabanı sağlamdır ve yağmur duşundan sonra ormanlık bir tepeden aşağı bile tüm yüzeylerde iyi bir tutuş sağlar ucuz ayakkabı erkek. Ayakkabılar 10 mm’lik bir düşüşe sahip olduğundan ve yastıklamanın büyük bir kısmı topukta olduğundan, bu ayakkabılarda topuk ve orta ayak üzerine inmeniz için koşması kolaydır. Ayakkabıları farklı yüzeylerde test ettik. Ayağınızın altında bir tür kabarık yastık varmış gibi hissettiren daha fazla yastıklamalı ayakkabılara alışkınsanız, Asics GT-2000 8 ile asfaltta birkaç kilometre koşarak en iyi koşu hissini elde edemezsiniz. asfaltta kilometrelerce, yüzeyin bacaklara karşı biraz sert hissedebileceği şekilde orta derecede yastıklama fark edilir. Ancak ormanda ve çakıllı yollarda bu ayakkabı modeli, yastıklamanın her adımda iyi bir enerji üretimi sağladığı rahat bir koşu hissi sunar.

Ayakkabılar çok hafif, dengeli ve hepsinden önemlisi ayak üzerinde rahat olduğundan, Adidas Ultra Boost 20, orta uzunluktaki koşu turlarında maksimum konfor ve ekstra güç sağlayan hafif bir koşu ayakkabısı isteyen her tür koşucu için uygundur. New Balance Fresh Foam 1080v10, hem görünümü hem de verdiği koşu hissi ile diğer koşu ayakkabıları arasında öne çıkan bir koşu en iyi spor ayakkabı. Bunlar, deneyimli bir koşucu ayağı tekniğini teste tabi tutan bir çift koşu ayakkabısıdır. Bu model genellikle tempolu antrenmanlar veya yarışmalar için iyi bir alternatif olarak vurgulanır, ancak özellikle bir şehirde yaşıyorsanız veya asfaltta çok koşuyorsanız çoğu durumda mükemmel bir ayakkabıdır. Mutlu amatörlerden daha deneyimli koşuculara kadar herkes bu yaz Saucony Kinvara 11’i denemeli, çünkü bu ayakkabı herhangi bir dezavantajı olmayan hafif bir ayakkabıdır. İster bir İtalyan markası, ister doğrudan tüketiciye yönelik genç bir marka olsun, bu markaların tümü, asırlık ayakkabıcılık sanatında ustalaşmıştır. Bu temel stilleri aldılar, mükemmelleştir diler ve sonra onları modern insan için yeniden icat ettiler. Ayakkabıların boyutu “bedenine uygun”, yani normal bedeninizi satın alabileceğiniz ve ardından ayağın çevresine tam olarak oturacağı anlamına gelir. Çakıl girmeyecek şekilde sıkıca tutturulur , ancak aynı zamanda ayak için asla yorucu hissetmeyecek kadar yumuşaktır. Topuk sağlamdır ancak ayağa uyum sağlayan yastıklama malzemesine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir